Dragon Age Inquisition: Trespasser je DLC, ktoré uzavrie príbeh hry

Dragon Age Inquisition: Trespasser je DLC, ktoré uzavrie príbeh hry

 

Ak vám pri Dragon Age Inquisition chýbalo plnohodnotné ukončenie príbehu, toto DLC s názvom Trespasser, ktorého sa dočkáme už 8. septembra, je práve pre vás. Okrem uzavretia príbehu ale prinesie aj iné vylepšenia gameplayu.

Trespasser pridá do hry sochu Golden Nug, ktorá zjednoduší zmenu schopností postavy. Hráčom totiž povolí ponechať si všetky odomknuté schémy, recepty, mountov a tapisérie. Táto socha sa bude nachádzať v Skyholde a umožní akýsi New Game plus mód bez potreby začatia úplne od začiatku. Do hry bude pridaná aj možnosť zmeny oblečenia prostredníctvom šatníka, ktorý bude umiestnený do vašej izby.

Čo sa týka príbehu, pôjde o jeho záverečnú kapitolu. DLC sa bude odohrávať 2 roky po ukončení hlavnej dejovej línie základnej hry. Hráči budú musieť vyriešiť, čo sa stane s Inkvizíciou, budú sa musieť postaviť novej invázii, na bojisku sa objaví veľká armáda Quanari a k preskúmaniu bude dostupných niekoľko nových oblastí. Pridaný bude aj nový herný mód, ktorý vyzve tých najostrieľanejších hráčov.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk