Tvorcovia katastrofy X Rebirth chcú priniesť hráčom nový diel tejto vesmírnej série

Tvorcovia katastrofy X Rebirth chcú priniesť hráčom nový diel tejto vesmírnej série

 

Máme sa báť? Aby sme boli úprimní, vlastne ani tak nie.

X Rebirth patril v roku 2013 medzi najhoršie hry a zároveň medzi najhoršie pokusy o znovuoživenie starej značky vôbec celkom oprávnene. Tony bugov, hrozné dialógy, či otravné herné mechaniky dokonale uzemnili každého, kto sa na nový prírastok do série X tešil. Tvorcovia zo štúdia Egosoft sa ale k celému problému postavili ako skutoční chlapi, pretože okamžite začali s opravami.

Po dvoch rokoch usilovnej práce má sa X Rebirth pýši verziou 3.60 a všetko zlé z prvej verzie je už minulosťou. Nevieme, či za to skutočne môžu ich šikovné ručičky alebo si pre vyhnanie toho "zlého" privolali ako exorcistu samotného pápeža, to nevieme, no X Rebirth je dnes podľa ohlasov hráčov na Steame už v podstate vynikajúcou hrou. Prečo celý tento obsiahly opis? Pretože tvorcovia chystajú novú X hru. Treba zabudnúť na zlé, treba sa pozrieť na súčasný výsledok. Oni hry robiť vedia.

O hre nie je známe vlastne nič. Bude oproti X Rebirth obsahovať mnoho vylepšení a nových mechaník, ktoré sa do tejto hry nedajú implementovať obyčajnými DLC. Zároveň vývojári chcú pokračovať v updatoch pre Rebirth.

Zdroj: PC Gamer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk