MMORPG Wildstar si zadarmo zahráme ešte tento mesiac

MMORPG Wildstar si zadarmo zahráme ešte tento mesiac

 

Nedávno sa k rade MMORPG, ktoré si môžeme zahrať zadarmo, pridala základná hra Guild Wars 2. Ďalší titul z rodiny NCSoftu, sci-fi MMORPG Wildstar, bude tiež zadarmo dostupný pre všetkých, a to už 29. septembra.

Približne pred rokom a pár mesiacmi vyšlo nádejné sci-fi MMORPG Wildstar. Pôvodne plánované ako free-to-play titul bol nakoniec vydaný s mesačnými poplatkami. Napriek tomu si ale našlo svoju fanúšikovskú základňu. Po dlhom čakaní sa konečne dočkáme prechodu Wildstar na F2P model. Uskutoční sa tak už 29. septembra.

F2P model Wildstar je práve v beta testovaní, odozvy hráčov sú ale celkom pozitívne. Úvod hry prechádza redizajnom, aby bol svižnejší a hráči sa dostali do akcie čo najskôr. Premenou prechádza aj systém herných statov, odmien za questy, systém rozdeľovania lootu v dungeonoch, podmienky na vstup do raidu a kopec iných aspektov. 

WildStar bude možné hrať zadarmo, bude ale existovať možnosť platitť si mesačné poplatky a získať tak pár výhod. Niektoré z výhod sú ale získateľné aj za špeciálnu hernú menu, ktorä hráči získajú za hranie. Podrobný rozdiel medzi free účtami a účtami, ktoré si za hru platia, sa dá najsť na oficálnom webe hry. Tí, ktorí majú Wildstar už kúpený a vložili doňho nejaké peniaze, sa môžu tešiť z niekoľkých kozmických odmien.

Zdroj: wildstar-online.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk