• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Geralt sa nesmrteľným banditom v datadisku pre Zaklínač 3: Divoký Hon postaví už budúci mesiac
Geralt sa nesmrteľným banditom v datadisku pre Zaklínač 3: Divoký Hon postaví už budúci mesiac

Geralt sa nesmrteľným banditom v datadisku pre Zaklínač 3: Divoký Hon postaví už budúci mesiac

 

Prvé rozšírenie pre úspešnú hru Zaklínač 3: Divoký hon nesie názov Hearts of Stone a hráči si ho budú môcť zahrať už 13. októbra. V pláne je aj druhý datadisk, Blood and Wine, ktorého by sme sa mali dočkať niekedy začiatkom budúceho roku.

Hearts of Stone nebude pokračovať tam, kde skončil príbeh základnej hry, ale hráčom ponúkne novú líniu questov. Zahrať si ju budú môcť hocikedy, navrhnutá je ale pre hráčov, ktorý dosiahli aspoň úroveň 30, čiže by mala poskytnúť značnú výzvu. Geralt bude v tejto sérii questov riešiť kontrakt na zabitie vodcu banditov, ktorému sa akosi podarilo stať sa nesmrteľným. Celé sa to bude odohrávať v divočine No Man's Land, ktorá sa nachádza medzi Novigradom a Oxenfurtom. Hráči budú mať možnosť najať si pár pomocníkov a na svoje si prídu aj tí, ktorí chcú vidieť zviazaného a uväzneného Geralta.

Vývojári tvrdia, že Hearts of Stone by malo hráčom poskytnúť približne 10 hodín hrania. Cena rozšírenia je 9,99 dolárov, dostupná bude aj špeciálna limitovaná edícia za 20 dolárov / eur. Tá bude obsahovať Gwent karty - balík Monster a Scoia'tael a kód pre stiahnutie rozšírenia. Druhé rozšírenie, Blood and Wine, bude stáť dvojnásobok, čiže 20 dolárov.

Hráči, ktorí chcú karty Gwent, ale už majú season pass, môžu získať špeciálny kupón na nákup kariet z witcherstore vyplnením tohto formulára. Počet kariet bude ale obmedzený.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk