Stratégia Battlefleet Gothic: Armada odhaľuje vo svojom prvom videu rozporuplný prvok

Stratégia Battlefleet Gothic: Armada odhaľuje vo svojom prvom videu rozporuplný prvok

 

Vesmírna 3D stratégia, ktorá sa hrá akoby na povrchu panvice? Nuž, nevieme.

Chýbajúca osa Z by mohla mnohých odradiť a súdiac podľa komentárov pod videom na YouTube aj odrádza. Čaro vesmírnych hier tkvie okrem iného aj v tom, že vesmírne koráby nie sú obmedzované žiadnymi pevnými prekážkami ako zemská plocha, ale odohrávajú sa vo voľnom priestranstiev, kde sa objekty pohybujú ľubovoľným smerom. Battlefleet Gothic: Armada túto výhodu space hier využívať, zdá sa, nebude, čo je škoda. Teraz musíme len dúfať, že sa tvorcovia poriadne popasujú s tým, čo majú.

Na druhej strane je potrebné povedať, že hra vyzerá skutočne úžasne. O grafickú stránku sa stará Unreal Engine 4 a je to vidieť, pretože aj keď sú samotné zábery stále z alfa verzie, tak už tie pôsobia okulahodiaco. Hráči budú ako velitelia bojových letiek súperiť o moc a vplyv nad sektorom Gothic. Titul bude obsahovať mnoho rôznych herných módov vrátane dramatických bojov v singleplayeri a multiplayeri, ale aj kampane, v ktorej sa postavíme na strane Impéria proti Abaddon the Despoiler.

Battlefleet nám neumožní len odomknúť a upgradovať lode, ale rovnako tak ich kapitánov. V kampani budeme môcť našimi vlastnými rozhodnutiami ovplyvňovať príbeh, v ktorom stretneme okrem iného aj Eldarov a mariňákov Space Marines. Každá frakcia bude mať svoje vlastné sily a schopnosti a práve ich využitie v bojoch prezentuje prvý gameplay trailer. Battlefleet Gothic: Armada vyjde na PC na budúci rok.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk