Blood Bowl 2 nám ukazuje, ako to má vyzerať na trávniku pri hre s loptou

Blood Bowl 2 nám ukazuje, ako to má vyzerať na trávniku pri hre s loptou

 

Blood Bowl je opäť tu a nechýba s ním ani dávka poriadne brutálnej akcie na trávniku, ktorú môžeme vidieť už v launch traileri. Táto šialená kombinácia Warhammeru a amerického futbalu vyšla už dnes pre PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Už v spomenutom traileri môžeme vidieť humor, ale aj brutalitu, ktoré sú pre túto hernú sériu známe. Nový grafický engine posúva zážitok na oveľa vyššiu úroveň než predchádzajúci diel, a tak sa môžu hráči tešiť na intenzívne besnenie. V sólo kampani budú mať hráči za úlohu doviesť tím Reiklad Reavers za víťazstvom a slávou. Na tejto ceste budú hráča sprevádzať vtipní komentátori Jim a Bob z Cabalvision. Zápasy budú jedinečné vďaka náhodným a nečakaným zvratom.

Hráči hľadajúci hru s ostatnými hráčmi online alebo offline proti počítaču si tiež prídu na svoje. Budú si môcť vybrať hráčov z ôsmich rás - ľudí, trpaslíkov, skavenov, orkov, vznešených elfov, temných elfov, chaos alebo nových Bretoncov. Prítomný bude trvalý herný režim, ktorý dovolí hráčom spravovať vlastný tím, získavať skúsenosti a nové schopnosti, ale bude treba dávať pozor, všetky straty na ihrisku budú v tomto režime permanentné.

Aby si hráči užili čo najviac zábavy, budú môcť usporadúvať online majstrovstvá s kvalifikáciami a finále.

Blood Bowl 2 je dostupný na PS4 a Xbox One za 49,99€ a na PC za 39,99€.

Zdroj: Comgad

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk