Príbehový trailer Black Ops 3 približuje temnú budúcnosť

Príbehový trailer Black Ops 3 približuje temnú budúcnosť

 

We wanted a perfect future ... and fuck ...we got it. Týmito drsnými slovami sa v novom videu prihovára jedna z hlavných postáv, drsný mariňák s veľkou kubánskou a pomaly tlejúcou cigarou.

Call of Duty: Black Ops III uvedie hráčov do temnej, no ambicióznej budúcnosti, v ktorej sa podarilo vyvinúť nový druh elitných vojakov Black Ops. Vojenská technológia dosiahla svoj nový vrchol a k slovu sa dostávajú nanotechnológie. Najnovší diel Call of Duty bude v podstate militaristickým kyberpunkom. Svetu zavládla nová Studená vojna, a aj keď sa zmenilo doslova všetko, jedno len predsa ostalo - všetko, čo viete, môže byť zlé. Ako ďaleko budete ochotní zájsť, aby ste odkryli pri ceste za svojimi stratenými bratmi hrôzostrašnú pravdu?

Príbeh kladie veľmi zaujímavé otázky a vzhľadom na problematiku vylepšovania ľudského tela implantátmi by mohol prekvapiť úvahou nad takýmto smerovaním ľudstva. Samozrejme, je to Call of Duty a v prvom rade ide o streľbu a multiplayer, no keď tak vidíme, že video neodhaľuje veľké hollywoodske hviezdy a ani sa nesnaží až tak prvoplánovo zaujať "wow" efektami, je možné, že sa Treyarch snažil uskromniť a pritvrdiť v psychológii. Nakoľko sú naše prognózy pravdivé ale uvidíme až po samotnom zahraní hry.

Call of Duty: Black Ops III vychádza 6. novembra 2015 na PC, PS3, PS4, X360 a XONE. Singleplayerová kampaň nebude dostupná na PlayStation 3 a Xbox 360, hráči si tam budú môcť zahrať len multiplayer.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk