Bláznivá Trackmania sa ďalšieho dielu dočká až v budúcom roku

Bláznivá Trackmania sa ďalšieho dielu dočká až v budúcom roku

 

Pokračovanie jednej z najznámejších pretekárskych hier bolo síce ohlásené začiatkom tohto roka, no dočkáme sa ho až v tom budúcom. Ubisoft dnes totiž vyhlásil, že príchod Trackmanie Trubo sa odkladá.

Trackmaniu pozná hádam každý nadšenec pretekárskych simulátorov a jej príchod na trh sa datuje k roku 2003. Odvtedy už bolo vydaných niekoľko dielov a najnovším mala byť práve spomínaná Trackmania Turbo. Predpokladaný dátum vydania bol ohlásený na november alebo december. Dnes je však všetko inak a my vieme, že Trackmania Turbo sa k nám dostane až v roku 2016. Zatiaľ si ju však môžete prezrieť vo videu z konferencie E3.

Ubisoft na svojom blogu vysvetľuje, že v priebehu nasledujúcich mesiacov plánujú vylepšiť herné prostredie. Taktiež sa pokúsia zdokonaliť multiplayer mód, keďže ide o jednu z najsilnejších stránok tohto titulu. Tvorcovia taktiež pracujú na novom móde pre trate vytvorené hráčmi, ako aj na vylepšení všetkých jeho doplnkov.

Ak ste doteraz nevyskúšali ani jednu z týchto hier, môžete to napraviť napríklad Trackmania Nations Forever, ktorá ponúka nepríliš zaujímavý singleplayer mód, avšak o to lepší multiplayer. Okrem toho je táto hra úplne zadarmo na Steame.

Zdroj: pcgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk