Prehistorický Far Cry Primal prinesie do série čerstvý vánok

Prehistorický Far Cry Primal prinesie do série čerstvý vánok

 

Včerajšie oznámenie pokračovania Far Cry série s podnázvom Primal učite zaskočilo nejedného hráča. Hra sa po niekoľkých dieloch posúva na úplne inú úroveň, tentokrát do doby kamennej.

Zabudnite na dnes známe prostredia. Vitajte v dobe kamennej! Far Cry Primal prvýkrát prenesie sériu o tisíce rokov späť v histórii ľudstva, no podľa vývojárov je to v poriadku. Far Cry podľa nich bol vždy hlavne o prežití silného jedinca a o transformácii z lovenej koristi, ktorou ste vždy boli na začiatku hry, na samotného lovca.

Keď hlavný hrdina Takkar prvýkrát zavíta na Oros (pevnina, kde sa Far Cry Primal odohráva), je stratený. Nevie kde je, stratil všetok svoj majetok a nevie, či sú jeho najväčším nepriateľom predátori alebo okolití obyvatelia.

Podľa vývojárov v hre nebudú žiadne formy nakupovania vašej výbavy a všetko potrebné si budete musieť zabezpečiť sami. Od primitívnych zbraní až po kopie a luk, Far Cry Primal bude tak či tak prvá hra v sérii, ktorá nebude obsahovať žiadne formy vozidiel a strelných zbraní.

Video si môžete pozrieť nižšie:

Zdroj: egmnow.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk