Street Fighter V si môžete vyskúšať v prichádzajúcom beta testovaní

Street Fighter V si môžete vyskúšať v prichádzajúcom beta testovaní

 

Capcom spustí už o dva týždne druhé beta testovanie hry Street Fighter 5. Beta zahŕňa medziplatformové hranie medzi PC a PS4 a taktiež si budete môcť vyskúšať nové postavy.

Spoločnosť Capcom spustí v dňoch 22. až 25. októbra druhé testovanie ich pripravovanej hry Street Fighter 5. Bude to zároveň prvé testovanie sprístupnené pre PC hráčov, nakoľko prvé bolo vyhradené výlučne pre PS4.

Prichádzajúca beta sa spustí 22. októbra pre PS4 a následne 24. októbra pre PC. "Toto je pre nás niečím novým a sme nadšení z faktu, že si hráči na oboch platformách budú môcť spolu zahrať," vysvetlil Capcom.

Tvorcovia budú testovať prevažne medziplatformové hranie medzi PC a PS4 hráčmi. Pridané budú aj rebríčky kombinujúce PC a PS4 hráčov, ktoré však budú pred vydaním plnej hry vymazané. Sprístupnené budú aj nové postavy na otestovanie. Tu je zoznam postáv, ktoré si budete môcť vyskúšať:

  • Ken
  • Necalli
  • Vega
  • R. Mika
  • Rashid (23. októbra)
  • Karin (24. októbra)

Jediný spôsob, ako sa do tohto testovania dostať, je predobjednať túto hru. Oficiálny dátum vydania zatiaľ nie je známy, no predpokladá sa, že to bude do konca marca 2016. Tento článok vám prezradí minimálne a odporúčané HW požiadavky pre túto hru. Ďalšie detaily nájdete na blogu spoločnosti Capcom.

Zdroj: gamespot, pcgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk