Krásne pohľady na Dark Souls 3 odkrývajú tajomstvá online elementov

Krásne pohľady na Dark Souls 3 odkrývajú tajomstvá online elementov

 

From Software spolu s nimi zverejňuje aj informácie o multiplayeri.

Hranie v online móde prinesie mnoho už známych súčastí, no tretí diel ponúkne aj pár zaujímavých noviniek. Nejde ale o nejaké úplne nové informácie, spoločnosť skôr len sumarizuje doteraz povedané, ako sa však vraví, opakovanie je matkou múdrosti.

Utužme si tak naše vedomosti a pozrite si samotné obrázky, ktoré oplývajú nádhernými detailami, skvelou hrou svetla a tieňov a podmanivou atmosférou pripomínajúcou Bloodborne. Medzi nimi môžete nájsť aj vyobrazené štyri postavy; Academy Assassin, Herald of White, Northern Warrior a Wandering Knight.

Online hra

Fantómovia - duchovia pripomínajúcich postavy sú vlastne ostatní hráči putujúci v rovnakom čase na rovnakom mieste.
Krvavé škvrny - alebo tiež bloodstaines sú temným mementom strašných osudov, ktoré postihli iných hráčov varujúc, že blízko môže číhať smrť.
Krvavé správy - hráči môžu nechávať ostatným informácie o nebezpečenstvách, ak je ohodnotená kladne, zakaždým sa autorovi informácie navýšia životy o polovicu.
Kooperácia - hráči môžu požiadať o pomoc iných pri prekonávaní bossa či ťažkého úseku prostredníctvom špeciálneho znamenia.
PvP - hráč sa môže premiestniť do sveta iného hráča a vyzvať ho na súboj.
Staňte sa Pánom popola (Lord of Cinder) - vzhľadom na to, že hráči stratili prirodzenú schopnosť využívať oheň, na získanie znalostí im pomáhajú žeravé uhlíky (embers), ktoré dočasne zvýšia HP a umožnia vyvolať spojenca.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk