S novým updatom GTA Online sa stanete pravým členom pouličného gangu

S novým updatom GTA Online sa stanete pravým členom pouličného gangu

 

Rockstar oznámil, že už čoskoro sa objaví nový update do GTA Online. Ak ste fanúšikom hydrauliky a lowriderov, rozhodne sa vám bude páčiť.

Mód Lowriders prinesie do sveta GTA Online niekoľko nových a upraviteľných vozidiel, ktoré si môžete kustomizovať podľa svojej chuti v novej karosárni s názvom Benny's Original Motor Works. Upraviť si budete môcť aj také detaily ako kryt bloku motora, kožený interiér, volant, riadiacu páku a mnoho iného. Spoločne s hydraulikou si môžete vylepšiť vozidlo aj sadou niekoľkých reproduktorov a subwooferov. Až budete mať vaše auto upravené podľa predstáv, môžete sa vašimi vychytávkami pochváliť prostredníctvom "player interaction menu". S jeho pomocou si otvoríte vašu kapotu, dvere, naštartujete motor alebo napríklad zvýšite hudbu vo vašom novom aute.

Reálna akcia však prichádza, keď vám Lamar ponúkne nové misie. Taktiež sa v titule objaví nová mačeta a plne automatická zbraň, ktoré nájdete v Ammu-Nation. Hráči si taktiež budú môcť zakúpiť štvrtú nehnuteľnosť, ktorá poskytne miesto pre vaše nové vozidlá.

GTA Online Lowriders bude online už o 2 dni, teda 20. októbra. Viac detailov nájdete na oficiálnej stránke.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk