Nové video z Adrift z vás urobí kozmonauta bojujúceho o život

Nové video z Adrift z vás urobí kozmonauta bojujúceho o život

Stroskotať vo vesmíre nie je určite nič, čo by ste chceli zažiť na vlastnej koži. Iné to ale je, ak to zažijete v bezpečí vašej izby, napríklad aj prostredníctvom tejto zaujímavej hry.

Keď sme o Adrift informovali prvýkrát, porovnali sme jeho námet s výborným filmom Gravitácia od Alfonsa Cuaróna. Vesmír, zničená stanica, ocitáte sa úplne sami v tom nekonečnom tmavom priestore a snažíte sa zachrániť si život. Vzhľadom na nové video sa náš názor nemení, ba čo viac, len umocňuje. Neberte toto konštatovanie ako kritiku, to v žiadnom prípade, skôr len ako príklad pre predstavu, o čom Adrift (názov je štylizovaný do Adr1ft) pojednáva.

Titul bude než o hraní skôr o prieskume a zažívaní dramatických situácií v prekrásnom prostredí vytvorenom v Unreal Engine 4. Našou hlavnou úlohou bude v prvom rade sa spamätať, pozbierať odvahu a vystačiť si so zásobami kyslíka na to, aby sme prekonali prekážky, opravili zničené EEV a vrátili sa domov na Zem. Hra mala vyjsť už v septembri, no jej vydanie bolo odložené na prvý kvartál budúceho roka, keď sa dostane na PC, Xbox One a PlayStation 4 a ponúkne aj podporu Oculus Rift.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk