PC hráči sa konečne dočkajú opravenej verzie Batman: Arkham Knight

PC hráči sa konečne dočkajú opravenej verzie Batman: Arkham Knight

PC verzia hry Batman: Arkham Knight bola v júni tohto roku stiahnutá z predaja. Dnes však už vieme, že už o tri dni sa znovu objaví na Steame. 

Keďže bol najnovší Batman stiahnutý z predaja kvôli početným chybám v hre, bolo len otázkou času, kedy tieto chyby vývojári opravia a titul sa dostane späť do predaja. Na pomyselné pulty Steamu sa tak Batman: Arkham Knight vráti už 28. októbra, ako ohlásila spoločnosť Warner Bros. 

V oficiálnom stanovisku vydavateľa sa ďalej píše, že "zároveň so znovuvydaním hry vypustia do sveta aj nový patch, ktorý prinesie pre PC verziu obsah rovnaký ako pre konzoly (okrem konzolových exkluzivít)".

"Znamená to, že už budúci týždeň budú mať PC hráči prístup k Photo módu, Big Head módu, Batman: Arkham Asylum skinu a k výberu postavy v bojových AR výzvach". Hráči, ktorí si zakúpili Arkham Knight Season Pass, dostanú okamžite všetok doplnkový obsah, ktorý bol pridaný do hry od jej vydania. Celý zoznam týchto doplnkov nájdete na tomto linku

Warner Bros. na koniec už iba dodáva, že "sa chce poďakovať všetkým členom PC komunity, ktorí im podávali jasnú a detailnú spätnú väzbu, vďaka ktorej mohli opraviť všetky chyby". 

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk