Tvorca Alone in the Dark odhaľuje novú indie hororovku

Tvorca Alone in the Dark odhaľuje novú indie hororovku

 

2Dark je názov novej stealth hororovej hry od tvorcov Alone in the Dark. Ocitnete sa v úlohe muža, ktorého cieľom je zachrániť deti pred "monštrami".

Frédérick Raynal, tvorca spomínaného 3D survival hororu, oznámil, že spolu so svojím štúdiom Gloomywood chystá novú hru. Vašou úlohou je ako pán Smith zachrániť všetky deti od sériových vrahov a to tak, že prekĺznete do domu, kde sú deti zadržané, a bezpečne ich zavediete do bezpečia. Deti sa neobjavujú v hororových hrách príliš často, no 2Dark je výnimkou. Celý titul sa po grafickej stránke nesie tak trochu v retro štýle, čo rozhodne nie je na škodu. 

 

Na oficiálnej stránke sa dozviete o tejto hre nasledovné: "2Dark je príjemnou, no hrozivou stealth hororovou adventúrou, v ktorej si zahráte rolu hrdinu pána Smitha. Hra je zasadená do zvráteného a nepredvídateľného sveta, v ktorom je vašou úlohou infiltrovať sa do sídla unášačov a zachrániť odtiaľ bezbranné deti. Vyhnúť sa však budete musieť sériovým vrahom, ktorí na vás číhajú v tme za každým rohom, čakajúc na svoju ďalšiu obeť."

2Dark príde na trh budúci rok, ale predobjednať si ju môžete už teraž, ak chcete predčasný vstup do hry spolu s niekoľkými benefitmi.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk