Batman: Arkham Knight sa vrátil na Steam, no stále v nie najlepšej forme

Batman: Arkham Knight sa vrátil na Steam, no stále v nie najlepšej forme

 

Batman: Arkham Knight pre PC bol pred štyrmi mesiacmi stiahnutý z predaja kvôli stiažnostiam na katastrofický port. Teraz je späť na Steame, ale... zmenilo sa niečo?

Prekvapivo, aj po tomto štvormesačnom odložení,hra beží nie tak, ako by si hráči predstavovali. Warnerovci sami uznali, že v hre stále nie je všetko opravené a vraj stále na tom pracujú.

"Stále pracujeme s našimi GPU partnermi na tom, ako pridať plnú podporu SLI a Crossfire. Taktiež s nimi pracujeme a riešime problémy s niekotrými kartami v súvislosti s najnovšími ovládačmi. Po dlhom testovaní sme zistili, že pri dlhšom hraní má pevný disk problém s GPU na Windowse 7. Ak na to narazíte, jednoducho vypnite a znova zapníte hru, to by malo problém vyriešiť. Užívatelia Windows 10 potrebujú minimálne 12GB pamäte RAM, aby si hru užili bez problémov a hladko," napísal Warner.

Dobrou správou je, že všetci, čo vlastnia Arkam Knight, dostanú zadarmo 16. novembra kópie hier Batman: Arkham Asylum GOTY, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Origins a Batman: Arkham Origins Blackgate. Do Arkham Knight máte možnosť zainvestovať a zakúpiť si obsah, ktorý sa doposiaľ dostal na konzoly.

Takže si to zhrňme. Po štyroch mesiacoch tzv. opráv: žiaden SLI, žiaden Crossfire, nestabilita ovládačov a technické problémy s Windows 7 a 10. Kde sa stala chyba?

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk