Druhý deň DreamHacku v rumunskej Kluži je o niečo zaujimavejší

Druhý deň DreamHacku v rumunskej Kluži je o niečo zaujimavejší

 

Druhý deň DreamHacku v Rumunskej Kluži bol pravdupovediac o niečo zaujímavejší, hlavne kvôli neočakávanej prehre Fnaticu proti Luminosity Gaming. Opäť nebude chýbať fotogaléria a malý prehľad výsledkov zápasov.

Druhý deň sa pre hráčov začal opäť o 10:00, kedy na pódium vystúpili Cloud9 a Vexed gaming. Cloud9 po ťažkom začiatku zvolili taktickú pauzu, po ktorej sme mohli vidieť okamžité zlepšenie štýlu hry ako aj odhodlania hráčov, a to im určite dopomohlo ku konečnému výsledku 16-13 pre Cloud9. Druhým v tento deň bol zápas Flipsid3 vs Mousesports, kde sme od začiatku videli dominanciu nemeckého tímu a Flipsid3 ani po vyželanej taktickej pauze neuspeli. Neskôr Ninjas in Pyjamas premohli Team Liquid a tak si zaistili postup ďalej. Každý divák so mnou bude určite súhlasiť, že najzaujímavješí zápas bol jednoznačne ten Fnaticu proti Luminostity Gaming.

Na prvý pohľad ničím veľmi pútavý zápas a radšej by sme si pozreli niejaký Titan vs Virtus Pro, no opak je pravdou. Krásne kolá v podaní Luminosity a obrovské emócie v kabíne brazilského tímu im zabezpečili výhru 16-13. Zvyšok dňa tvoril zápas Titanu proti Virtus Pro, ktorý si na mapu de_train statočne postrážili a Francúzom veľkú možnosť predviesť sa nedali a o večerný program sa postarali Natus Vincere a EnvyUs, kde na mape mirage EnvyUs s prehľadom vyhrali 16:9.

Zdroj: hltv

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk