Na Mirror´s Edge Catalyst si budeme musieť počkať o čosi dlhšie

Na Mirror´s Edge Catalyst si budeme musieť počkať o čosi dlhšie

 

Na oficiálnych stránkach tvorcov Mirror´s Edge sa objavila správa, že vydanie ich najnovšieho dielu sa odkladá na máj budúceho roka.

Ako tomu už býva zvykom, len málo hier vyjde presne vtedy, keď ich tvorcovia stanovia dátum vydania. Ani v tomto prípade sa žiadna výnimka nekoná a v oficiálnom prehlásení nám producentka tejto hry, Sara Jansson, prezradí dôvody oneskorenia.

"Pred rokom sme si stanovili odvážny cieľ s našim titulom Mirror´s Edge Catalyst. Dosiahnutie tohto cieľa a zároveň ponúknuť hráčom najlepší herný zážitok si žiada dostatok času. Snažíme sa vytvoriť obrovské mesto na preskúmanie s mnohými mrakodrapmi, tunelmi a ďalšími objektmi. Mirror´s Edge Catalyst bude akčno-dobrodružnou hrou s ešte silnejším príbehom a herným zážitkom. Rozhodli sme sa teda vziať si niekoľko mesiacov naviac, aby ste si po vstupe do masívneho Mesta zo Skla užili čo najviac zábavy a tento zážitok bol nezabudnuteľný."

Pôvodne mal Mirror´s Edge Catalyst prísť na trh 23. februára, no dnes už vieme, že dátum, kedy si budeme môcť túto hru vychutnať naplno, je 27. máj. Kým však ubehne tých pár mesiacov, vychutnajte si zatiaľ aspoň tento trailer.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk