The League of Explorers: Do Hearthstone pribudnú poriadne opičiny

The League of Explorers: Do Hearthstone pribudnú poriadne opičiny

Máte radi objavovanie stratených pokladov a šialené tajomstvá, ktoré skrývajú? Nové dobrodružstvo pre Hearthstone, The League of Explorers, je tu pre vás a zahrať si ho môžete už budúci týždeň 12. novembra.

Toto dobrodrodužstvo je tretie v poradí pre Hearthstone a hráčom prinesie nové karty, class challanges, novú mechaniku, ale predovšetkým kopec zábavy.

Celé dobrodružstvo bude rozdelené na 4 časti - v prvých troch hráči získajú artefakty z Temple of Orsis, Uldamanu a Strangelthorn Jungle. Posledná časť sa bude odohrávať v Hall of Explorers v trpaslíčom meste Ironforge.

Hráči budú môcť získať každého z hlavných členov The League of Explorers ako legendárnu kartu - čiže sa tešíme na hrdinov ako Reno Jeckson, Elise Starseeker, Sir Finley a obľúbený trpasličí dobrodruh Brann Bronzebeard.

Mechanika Discover bude znamenať, že sa hráčovi zobrazia na výber 3 karty a z nich si vyberie jednu, ktorú si potiahne na ruku. Karty budú náhodné, ale budú musieť byť hrateľné pre classu, za ktorú hráč hrá a budú mať mana cost určenú pri Discovery. Čiže hráč napríklad zahrá Scaraba, ktorý ma Discovery 3, keď sa Discovery aktivuje, ukážu sa mu na obrazovke 3 náhodné karty a jednu si vyberie.

Zaujímavou je ale legendárna Elise Starseeker.  Tá pridá hráčovi do balíčka kartu Map of the Golden Monkey. Keď si hráč potiahne mapu, dostane kartu Golden Monkey. Tá je za 4 many 6/6 opička s Tauntom a zaujímavým efektom - zmení všetky hráčove karty na ruke a v decku na legendárných minionov.

Zdroj: battle.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk