Heroes of the Storm sa dočká nových hrdinov, bojiska a arény

Heroes of the Storm sa dočká nových hrdinov, bojiska a arény

 

Aj MOBA Heroes of the Storms sa v úvode Blizzconu dočkala zaujímavých noviniek. Hráči sa môžu tešiť na nových hrdinov a jeden z nich prinesie do hry niečo, čo sme tu ešte nemali.

Týmto preborníkom bude Cho'Gall. Zaujímavý je preto, že ho budú musieť ovládať dvaja hráči. Je ťažké predstaviť si teraz, ako to bude fungovať, viac informácií snáď prezradí Blizzard už čoskoro. Zvláštny je aj spôsob, akým sa bude dať hrdina získať. Nebude možné ho kúpiť v hernom obchode. Namiesto toho, hráči, ktorí sú teraz na Blizzcone, majú Virtual Ticket alebo trochu šťastia, dostanú prístup k Cho'gallovi automaticky. Keď budú hrať hru s niekým v parte, spoluhráč si bude môcť tiež zvoliť Cho'galla a po odohraní dvoch spoločných hier sa aj spoluhráčovi natrvalo odomkne na účte tento hrdina.

Ďalšími posilami prichádzajúcimi do hry sú dryáda Lunara, ktorá bude ranged assassin. Grey Man je známy vodca Worgenov a v hre bude mať schopnosť nadobudnúť svoju vlčiu podobu, bude z neho warrior.

Novým bojiskom bude Towers of Doom, kde hráči budú bojovať o priazeň Raven Lorda a Grave Keepera. Core oboch tímov budú chránené bariérou, ktorú hráči nevedia zničiť. Prekonať ju budú musieť pomocov oltárov a veží so zvonom. Vždy, keď tím aktivuje oltár, všetky veže, ktoré má pod kontrolou, začnú paľbu na nepriateľský core.

Arena Battleground bude nový mód, ktorý proti sebe postaví dva tímy piatich hráčov a víťazom bude ten, kto vyhrá dve hry z troch na stále sa meniacom bojisku. Hráči si zvolia jedného z troch náhodných hrdinov pred začatím každej hry a po vstupe do arény dostanú náhodné Heroic Ability. Keď sa jednému z tímov podarí zničiť nepriateľský tím, hra končí a začína sa nové kolo arény.

Zdroj: battle.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk