Overwatch nakoniec nebude free-to-play: Vieme, na koľko vás vyjde

Overwatch nakoniec nebude free-to-play: Vieme, na koľko vás vyjde

 

Najnovšia hra od Blizzardu, Overwatch, nakoniec nebude hrateľná zadarmo. Či už to je dobré alebo zlé, to rozhodnú hráči svojimi peňaženkami. Pozrime sa ale na to, koľko si za hru zaplatíme.

V predaji budú tri verzie hry, každá ale odomkne hráčom 21 herných postáv a každá bude obsahovať všetky mapy. Overwatch bude vydané nielen na PC, ale hru si budeme môcť zahrať aj na PS4 a Xbox One. Vydanie je plánované na 21.06.2016.

Základná verzia na PC bude stáť 39,99€. Origins verzia bude na PC stáť 59,99€ a na konzoly 49,99 britských libier. Hráči v nej okrem základného obsahu nájdu aj 5 Origin skinov pre postavy Reaper, Soldier:76, Bastion, Pharah a Tracer, ktoré sa budú viazať na minulosť daných postáv. Okrem toho ale hráči získajú aj digitálny obsah pre ostatné Blizzard hry - Baby Winston peta pre World of Warcraft, Tracer hrdinu pre Heroes of the Storm, Overwatch rub karty pre Hearthstone, Mercy's Wings pre Diablo 3 a portréty Tracer, Reaper, Pharah, Winston, Bastion a Soldier 76 pre StarCraft 2.

V predaji bude aj zberateľská verzia Overwatch, cena bude 129,99 libier a bude obsahovať všetok obsah predchádzajúcich spomenutých verzií hry, ako aj farebný artbook, Overwatch soundtrack a Soldier: 76 sošku.

Každý, kto si Overwatch predobjedná, navyše dostane zadarmo Noire skin pre Widowmaker.

Okrem toho boli oznámení aj traja noví hrdinovia pre hru - ofenzívny hrdina, kybernetický nindža Genji, ďalej Tank, pro-gamingová superstar hráčka, ktorá pilotuje vojenského robota a volá sa D.VA, a vedkyňa, ktorá bude mať v hre defenzívnu rolu a bude vedieť manipulovať počasím. Volá sa Mei.

Zdroj: battlenet, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk