Takto mohol vyzerať pôvodný Mortal Kombat v HD kabáte

Takto mohol vyzerať pôvodný Mortal Kombat v HD kabáte

V poslednej dobe sa obľube tešia staršie hry, ktorým tvorcovia pridajú vysoké rozlíšenie. Podobný osud mal čakať aj klasiku Mortal Kombat, nakoniec sa tak ale nestane.

Pred nejakým časom sa tvorcovia série Mortal Kombat rozhodli pretvoriť ich hernú klasiku do modernejšieho vizuálu. Na hre sa začalo pracovať, ale, bohužiaľ, tam to aj skončilo. Tvorca tejto hernej série Ed Boon však včera pridal na svoj Twitter obrázok, ako mohla táto hra vyzerať. Pozrite sa sami.

O tom, prečo tento remaster nikdy nevyjde, sa pravdepodobne dozvieme v ďalšom príspevku, ktorý plánuje tvorca napísať. "Hi-Res Mortal Kombat ... v jeden deň vydám článok, v ktorom vysvetlím, prečo MK HD edícia nikdy nebude," povedal Boon.

Posledný diel zo série Mortal Kombat nesie označenie X a odštartoval v apríli tohto roka. Vývojári zo spoločnosti NetherRealm však potvrdili, že budú túto hru podporovať novými postavami prostredníctvom DLC.  A čo vy, zahrali by ste si túto hernú klasiku v novom dizajne? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk