V Guild Wars 2 sa už čoskoro dočkáme prvého raidu

V Guild Wars 2 sa už čoskoro dočkáme prvého raidu

 

Mnohým hráčom Guild Wars 2 chýbali raidy, klasická súčasť väčšiny MMORPG, ktorá dokáže zabaviť hráčov aj dlho po tom, čo majú v hre všetko ostatné prejdené. Čakanie sa však už onedlho skončí.

17. novembra sa otvorí prvá z troch častí raidu Spirit Vale. Bude to zároveň prvý raid, ktorý si hráči v Guil Wars 2 budú môcť zahrať. V rámci deja bude pointou to, že Pact jednotka sa stratila kdesi v severnej časti Maguuma a hráči ich budú musieť nájsť a zachrániť. V lese ale toho nájdu oveľa viac, než by chceli a tak sa budú musieť vysporiadať s temnými tajomstvami, ktoré sa v tejto oblasti skrývajú.

Raidy sú určené pre skupinu 10 hráčov. Na vstup do nich nie je potrebné farmiť špeciálne vybavenie a ani robenie sérií questov, ktoré by samotný raid sprístupnili. Napriek tomu ale predstavia veľké množstvo zaujímavého obsahu, keďže hráči budú musieť upravovať mastary, skilly a ostatné vlastnosti svojich postáv podľa toho, s akým bossom sa budú biť. Každý boss by mal mať unikátne mechaniky, ktoré budú musieť hráči spoločne prekonať, aby sa dostali ďalej. Niektoré raidy budú mať dokonca vlastné Masteries, ktoré si budú musieť hráči odomknúť, aby sa im otvorili nové možnosti v rámci dobrodružstva.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk