Nočné mory znova ožívajú: Kooperačný horor Friday the 13th uspel na Kickstarteri

Nočné mory znova ožívajú: Kooperačný horor Friday the 13th uspel na Kickstarteri

 

Stačí vysloviť jeho meno a priestor v zadnej časti nohavíc sa nám zaplní niečim hnedým a mazľavým. Jason Vorhees už tam kdesi zase číha...

Aj keď sme v to ani nedúfali, tvorcom zo štúdia Gun Media sa nakoniec predsa len podarilo vyzbierať čiastku 700 000 dolárov, vďaka čomu sa už môžu naplno pustiť do vývoja tohto titulu. Prvá hra na motívy filmovej hororovej série od roku 1989, keď vyšla zubotraska Friday the 13th na konzolu NES, prinesie asymetrický multiplayer podobný tomu z Evolve. Na jednej strane bude sám obávaný masový vrah s hokejovou maskou na tvári, na strane druhej vydesení turisti snažiaci sa zastaviť beštiálne vyčíňanie Jasona.

Hra ponúkne mód 1v7 odohrávajúci sa v polotvorenom prostredí nechvalne známeho jazera Crystal Lake. Po každom zápase sa hráčom prehrá zhrňujúci trailer najlepších mometov v štýle starých hororov a hraním budú odomykať taktiež rôzne bonusy, ktoré ocenia hlavne fanúšikovia série, ako modely Jasona z filmov alebo dozorcov z parku s vlastnými štatistikami a schopnosťami. Ako hra vyzerá v pohybe si môžete pozrieť vo videách.

Zdroj: PC Gamer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk