Šanca dostať sa do beta testovania hry Overwatch bude omnoho väčšia

Šanca dostať sa do beta testovania hry Overwatch bude omnoho väčšia

 

Titul Overwatch pravdepodobne netreba veľmi predstavovať, keďže sa o ňom písalo dosť aj na našich stránkach. Teraz však máte vysokú šancu, že sa stanete súčasťou jeho testovania.

Blizzard sa rozhodol zase otvoriť brány Overwatchu a nastávajúceho beta testovania sa bude môcť zúčastniť omnoho viac hráčov než doteraz. Stále však budete potrebovať pozvánku od samotného Blizzardu, aby ste sa tohto testovania mohli zúčastniť. Tvorcovia sami prehlásili, že "otvoria brány pre ďalších hráčov z Ameriky a Európy", za účelom testovania záťaže ich serverov.

Testovanie odštartuje už tento piatok, teda 20. novembra, a potrvá do pondelka 23. novembra. Dostupných bude pre vás všetkých 21 postáv, no iba zopár máp. Konkrétne si budete môcť vyskúšať mapy Hanamura, King’s Row a Watchpoint: Gibraltar.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom Battle.net a pokiaľ vás vyberú, objaví sa vám client vo vašom battle.net účte a taktiež vám príde informačný email. Pre viac informácií, ako napríklad systémové požiadavky, FAQ a podobne, navštívte Battle.net

 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk