Dark Souls 3 pravdepodobne ukončí sériu, pokračovania sa už nedočkáme

Dark Souls 3 pravdepodobne ukončí sériu, pokračovania sa už nedočkáme

 

Ak zvažujete kúpu titulu Dark Souls 3, rozhodnúť by za vás mohol aj fakt, že to bude posledná časť z tejto série. Netreba však zúfať. Tvorcovia sľubujú ďalšie skvelé hry.

 

Riaditeľ projektov Dark Souls a Bloodborne, Hidetaki Miyazaki, len prednedávnom oznámil, že nemá v pláne pokračovať v tvorbe Dark Souls a Bloodborne hier. V interview pre portál GameSpot sa taktiež vyjadril, že zvažuje, že pripravovaný titul Dark Souls 3 bude posledný z tejto série.

"Nemyslím si, že je správna voľba neustále pokračovať v tvorbe Souls a Bloodborne hier. Dark Souls 3 považujem za veľkolepé uzatvorenie tejto série. Nezáleží to iba na mne, ale spolu s From Software chceme agresívne tvoriť nové hry v budúcnosti," povedal Miyazaki.

"Verím, že From Software vytvorí nové veci. Očakávajte od nás nové typy hier a Dark Souls 3 je dôležitým medzníkom vo vývoji From Software," dodal Miyazaki na záver. 

Titul Dark Souls 3 sa dostane na európsky trh až v apríli budúceho roka, no predobjednať si ho môžete už teraz na väčšine portálov. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk