Adventúra Game of Thrones od Telltale bude pokračovať druhou sériou

Adventúra Game of Thrones od Telltale bude pokračovať druhou sériou

 

Krátko pred zakončením prvej série herného titulu GoT potvrdila spoločnosť Telltale, že druhá séria na seba nenechá dlho čakať.

V rozhovore pre The Hollywood Reporter povedal riaditeľ spoločnosti Telltale, Kevin Bruner, že "po tohtotýždňovom finále prvej sezóny s radosťou oznamujem, že bude aj druhá sezóna hernej série Game of Thrones, a tá je v súčasnosti vo vývoji".

Táto séria bola ohlásená ako multi-title partnerstvo s HBO v roku 2013, ktoré pobeží niekoľko rokov, takže správa o príprave druhej série nie je až taká prekvapujúca.

"Prístup spoločnosti Telltale k hernému vývoju sa veľmi podobá televíznej tvorbe, omnoho viac, než tomu je u iných herných spoločností," pokračoval Bruner. "Nie je nezvyčajné, že naše hry existujú dlhšie na papieroch a štítkoch a v scenároch, než je tomu pri tradičnom spôsobe prípravy hier. Je to neuveriteľne podobné tomu, ako televízia často trávi mnoho času pri produkcii a plánovaní pred samotným natáčaním. Odtiaľ sme prebrali to, že prijímame od divákov ich názory a pripomienky, ktoré potom aplikujeme do vývoja hry."

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk