Pár rád od Capcomu pre PC hráčov: Ako sa "nestratiť" v Dragon's Dogma?

Pár rád od Capcomu pre PC hráčov: Ako sa "nestratiť" v Dragon's Dogma?

 

Hardcore RPG vyjde na PC v priebehu januára budúceho roka a preto spoločnosť usúdila, že už nadišiel čas pripraviť hráčov na ťažké boje.

Vôbec prvé videozábery z ešte nedokončenej PC verzie Dragon's Dogma: Dark Arisen priniesol Capcom, ktorý si dal záležať, aby hrou nedotknutých "bojovníkov" duševne i fyzicky prichystal na životu nebezpečné strety s krvilačnými monštrami. Niekoľko minút dlhý gameplay trailer prezradí 5 tipov pre začiatočníkov, ktoré by im mali uľahčiť prvé hranie a zapôsobiť ako taký zjednodušený vítajúci prvok pred skutočnou a omnoho komplexnejšou hrateľnosťou.

1. Pawn Collection - Vo svete nebudeme sami, budeme môcť ovládať a dávať príkazy aj našim hrdinským spolubojovníkom, ktorí navyše môžu byť naverbovaní ostatnými skutočnými hráčmi, ak sa hra zapne do online módu.
2. Keep mixing it up - Popuste uzdu fantázii a experimentujte s rôznymi classami pre vaše postavy. Pestrá partia sa skôr prispôsobí neustále sa meniacim podmienkam na bojovom poli.
3. There's no School like the Old School - Hra obsahuje mnoho príbehových zákutí a koncov, mnoho questov, veľa cenného lootu a napríklad aj vylepšovanie zbrojí.
4. Charge in and learn what works - Dragon's Dogma je hardcore zážitok, ktorý sa neobíde bez tradičného skúšania rôznych stratégií a pokusov na odhalenie slabín nepriateľov.
5. Explore Gran Soren - Netreba sa báť skúmať svet, odhaľovať jeho krásy, debatovať s postavami, prijímať questy, nakupovať u obchodníkov či craftovať si vybavenie.

Zdroj: PC Gamer, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk