Najnovšia zbraň v Counter-Strike: Global Offensive už nie je takým delom

Najnovšia zbraň v Counter-Strike: Global Offensive už nie je takým delom

Nedávno sme vás v článku informovali o pridaní novej zbrane R8 Revolver do hry CS: GO. Medzi hráčmi sa však zdvihla vlna kritiky, a preto netrvalo dlho a Valve túto zbraň muselo oslabiť.

Valve tento týždeň vydalo nový, zimný update pre ich najnovší Counter-Strike, ktorý priniesol mnoho zmien. Tento update priniesol so sebou niekoľko zmien gameplayu a pridaná bola aj funkcia Killcam. Okrem týchto zmien sa do hry dostala aj nová zbraň, ktorá v inventári môže nahradiť miesto obľúbeného Desert Eagla. Pridanie tejto kontroverznej zbrane však nezostalo dlho bez povšimnutia a na tvorcov sa začali hrnúť sťažnosti. Zbraň totiž bola úplne nevyvážená, nakoľko bola extrémna silná a za málo peňazí. V posledných dňoch ste tak v zápasoch mohli vidieť hráčov, ktorí aj napriek množstvu našporených peňazí stále používali iba tento revolver.

Valve sa tak rozhodol čo najrýchlejšie reagovať na tieto sťažnosti a priniesol nerf tejto zbrane. "Väčšinou trvá dlhšie, než sa vygeneruje dostatočné množstvo dát, aby sme vydali nový update. V tomto prípade je celkom jasné, že damage tejto zbrane bol prehnaný a preto musíme reagovať okamžite," napísala spoločnosť Valve vo svojom blogu. Base damage tejto zbrane bol teda zredukovaný, no stále zostáva otázkou, či to bude dostatočná zmena. 

Všetky ostatné balančné zmeny, ktoré priniesol zimný update, zatiaľ zostávajú nezmenené, pokiaľ bude Valve monitorovať ich dopad na hru. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk