Pozrite si, čo všetko obsahuje zberateľská edícia Far Cry Primal

Pozrite si, čo všetko obsahuje zberateľská edícia Far Cry Primal

 

Fakt, že sa hra odohráva na prehistorickom Slovensku, bolo poriadne prekvapenie. Aké ďalšie nám prinesie tentokrát poodhalená Collector's Edition?

Spoločnosť Playman odhaľuje bonusové predmety očakávanej strieľačky Far Cry Primal, ktoré sa k vám dovezú až domov, ak si kúpite zberateľskú edíciu. Okrem samotnej hry (samozrejme) dostanete aj štýlovú kovovú krabičku, 68-stranový slovník jazyka Wenja, špeciálneho dialektu vytvoreného exkluzívne pre túto hru, audio sprievodcu na precvičovanie výslovnosti jazyka, mapu krajiny fiktívnej krajiny Oros a oficiálny soundtracky hry.

Okrem hmotných vecí bude v tejto edícii pribalený aj digitálny obsah, ktorý vám sprístupní všetok dodatočný "materiál". Konkrétne ide o tri nové misie v Legende o Mamutovi, ktoré nám umožnia hrať za mamuta, nezničiteľnú zbraň Palica krvavej Shasti a štyri balíčky pre získavanie surovín na výrobu zbraní a úpravu vzhľadu niektorých zvierat ako šabľozubého tigra, veľkého mamuta a nášho spoločníka v podobe sovy.

Zberateľskú edíciu Far Cry Primal objednávajte na týchto odkazoch - Xbox One, PlayStation 4, PC. Hra vychádza na konzolách 23. februára 2016 a na PC o niekoľko dní neskôr, 1. marca 2016.

Zdroj: Playman

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk