Rise of the Tomb Raider ohlasuje dátum vydania PC verzie a zverejňuje obsah zberateľskej edície

Rise of the Tomb Raider ohlasuje dátum vydania PC verzie a zverejňuje obsah zberateľskej edície

 

Titul "exkluzivita Xbox One" tak definitívne stráca pre novú Laru na aktuálnosti.

Len dva a pol mesiaca trvalo, kým sa túžobne očakávaný akčný titul Rise of the Tomb Raider dostal z Xbox One na PC. Nebudeme sa hrať na prekvapených, všetci sme vedeli, že sa hra na PC nakoniec objaví, no koncom roka 2015 ešte nikto netušil, že to bude už tak skoro. Hra teda vyjde 28. januára 2016. Detaily o tejto pecke si môžete prečítať v Dominikovej recenzii, v ktorej titul rozobral až do posledného detailu a následne ho odpálil medzi vás s najvyšším skóre. Square Enix okrem toho zverejňuje aj obsah zberateľskej edície.

Tá bude obsahovať to isté ako zberateľská edícia pre Xbox One. Okrem samotnej hry teda za svoje peniaze dostanete Season Pass, približne 30 cm vysokú figúrku Lary Croft, repliku jej zápisníku, repliku nefritového náhrdelníka a oceľovú krabičku. Celá kolekcia vás vyjde na približne 150 dolárov. K dispozícii bude aj Deluxe edícia za cca 90 dolárov, ktorá k Rise of the Tomb Raider pridá aj Season Pass.

Cenega ponúka náhľad na zábery z PC verzie. Ak kliknete na tento odkaz, budete si môcť prezrieť tie isté screeny v rozlíšení 4K.

Zdroj: PC Gamer, VG247, Cenega

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk