Far Cry Primal co-op či multiplayer obsahovať nebude. Prečo je to tak?

Far Cry Primal co-op či multiplayer obsahovať nebude. Prečo je to tak?

 

Piate pokračovanie série Far Cry nebude obsahovať žiaden co-op alebo multiplayer, ako to bolo u predošlých kúskov série. Čo stoji za týmto rozhodnutím vývojárov?

Môžeme priznať, že séria Far Cry nebola nikdy populárna vďaka multiplayeru. Jej otvorený svet plný interakcií je navrhnutý najmä pre hru jedného hráča, teda singleplayer. Aj z tohto dôvodu vývojári tentokrát upustili z kooperácie a multiplayeru.

"Zameriavame sa výhradne na vytvorenie najlepšieho možného zážitku pre našich hráčov, čo pre nás tentokrát znamenalo odrieknuť hru pre viac hráčov. Nebolo to ľahké rozhodnutie, no od začiatku tohoto projektu sme sa sústredili na hru pre jedného hráča," hovorí Jason Paradise, komunitný manažér Ubisoftu.

Vo Far Cry Primal si teda spolu s kamarátom mamuty nezalovíte, no na druhú stranu tento nedostatok môže znamenať veľký úspech pre singleplayer. Far Cry Primal vychádza 23. februára na PS4 a Xbox One, hráči na PC sa dočkajú 1. marca. Ak ešte neviete, čo si o hre, ktorá sa má odohrávať na územi dnešného Slovenska, máte myslieť, môžete si znovu pozrieť jeden z jej trailerov.

Zdroj: pcgamer, youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk