Čo majú spoločné Mafia III a Doom? Predsa to, že vieme, kedy vyjdú!

Čo majú spoločné Mafia III a Doom? Predsa to, že vieme, kedy vyjdú!

Po včerajšom leaknutí dátumu vydania druhého dielu Homefrontu zamestnancom Targetu sa tentokrát činili zamestnanci Amazonu.

A proti tomu, samozrejme, nemáme absolútne nič. Ešte pred slávnostným odhalením dátumov najprv upozorňujeme, že tvorcovia hier zatiaľ nič nepotvrdili, teda to netreba brať ako záväzné informácie. Takže teraz poprosím plechy, takt 4... Ta da da dááá.

(Operným spevom) Tretia Mafia, keď sa Amerika v rasizme topila, keď si čierny brat Lincoln Clay, kúpil vo Vietname proti komárom sprej, sa náhle z Amazonu stal, pre leaknuté dátumy vydania raj. Rytmy horúcich južanských nocí nám teraz dávajú plné hrste moci, prezradiť vám, že 26. apríla 2016 nám bude opäť raz všetkým pätnásť, no namiesto ťažkej káry Bolt Truck, si tentokrát osedláme ružový Cadillac. O niekoľko dní ale neskôr, pekelné brány vychŕlia nespočetné množstvo zvláštnych stvôr. Značka Doom sa prebudí a spolu s ním aj pán vštekých temných ilúzií. Od dnešného dňa tak budú démoní satanskí čakať až po 30. jún, no vôbec netušiac, že už teraz máme pre nich nachystaný Big Fucking Gun!

Inými slovami, Mafia III by mala vyjsť 26. apríla a Doom presne 30. júna.


UPDATE: Francúzky Amazon už upravil dátum vydania Dooma z konkrétneho 30. júna na univerzálny 31. december 2016.

 

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk