Hráči Star Wars: The Old Republic sa môžu tešiť na nový obsah

Hráči Star Wars: The Old Republic sa môžu tešiť na nový obsah

 

Hráči, pozor! 11. februára sa Star Wars MMORPG dočká novej kapitoly. Táto bude prvá zo siedmych, ktoré rozšíria súčasný príbeh hry a všetci predplatitelia dostanú pridaný obsah zadarmo.

Hráčom, ktorí titul ešte nevlastnia, stačí zaplatiť mesačný poplatok a môžu hneď začať dobrodružstvo Outlandera na úrovni 60. Kapitola Anarchy in Paradise bude pridaná 11. februára a každý, kto bude predplatiteľ v tento deň alebo hocikedy neskôr, ju bude mať dostupnú.

Podľa slov vývojárov z BioWare na scénu bojov vstúpy žoldnierka Firebrand, ktorej cieľom bude rozprášanie celej Eternal Empire. Hráči budú môcť rozhodnúť, ako ďaleko zájde, aby naplnila svoj cieľ a zhodila Imperátora z trónu. Takisto na hráčov dopadnú následky rozhodnutí, ktoré museli doteraz na svojej ceste vykonať.

Aby tych bonusov nebolo málo, BioWare si pripravil špeciálnu ponuku pre všetkých, ktorí budú subscribermi každý mesiac od 11. januára do augusta. Každý mesiac budú hráči dostávať odmenu. Za január to je pomocník HK-55, ďalší mesiac ním inšpirovaný jetpack a podobne. Títo hráči zároveň dostanú špeciálnu príbehovú kapitolu, v ktorej budú hrať ako droid HK-55.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk