Zombíci sú vašou novou zbraňou v hre Moving Hazard

Zombíci sú vašou novou zbraňou v hre Moving Hazard

 

Tento rok sa na svetlo sveta chystá nový, multiplayerový zombie titul s názvom Moving Hazard. Vašou úlohou v ňom nebude prežiť iba útoky zombíkov, ale aj ostatných hráčov.

Spoločnosť Psyop Games’ sa rozhodla vydať novú akčnú prestrelku, ktorá však neprichádza s prevratným motívom. Zombie tematika je v poslednej dobe nesmierne populárna a dostala sa takmer do väčšiny akčných hier, hoci len ako mód. V čom sa chce táto hra odlíšiť? Moving Hazard je tímovou hrou, v ktorej môžete využiť vašich nepriateľov, teda zombíkov, ako zbraň. 

Ústrednou témou tejto hry je boj tímov v pustatine, pričom vašou hlavnou úlohou je obsadiť veliteľské miesta a poraziť preživších. V šiestich rôznych multiplayerových mapách je vašou hlavnou úlohou prežiť nielen útoky zombíkov, ale aj samotných nepriateľských hráčov.

"Počas boja s dobre vybavenými hráčmi musíte prežiť hlad množstva zombíkov. Čo je však ešte dôležitejšie, hráči využijú technológiu, špeciálne vyvinutú pre toto post-apokalyptické peklo, aby tieto masy nemŕtvých mohli kontrolovať. Jedinou možnosťou ako vyhrať tento boj je pracovať strategicky ako tím a využívať silu nemŕtvých," prezradili tvorcovia tejto hry.

Vydanie tejto hry je naplánované na tento rok, no presný dátum však zatiaľ zostáva tajomstvom. My vám zatiaľ ponúkneme aspoň trailer, v ktorom si túto hru môžete vychutnať a to pekne, v spomalenom móde.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk