Originálny survival titul Don't Starve dostane viacero vylepšení

Originálny survival titul Don't Starve dostane viacero vylepšení

 

Rozšírenie Shipwrecked pre hru Don't Starve bolo spustené ako Early Access 1. decembra. Odvtedy sa teší prevažne pozitívnym hodnoteniam hráčov a čoskoro sa dočká viacerých noviniek.

Novinky by mali prichádzať približne každé tri týždne od januára až do konca februára. Hráči sa môžu tešiť na tri nové hrateľné postavy a troch nových bossov. Jedným z veľkých hrôzostrašných protivníkov bude Tiger Shark, ostatní zatiaľ nemajú meno.

Zmien sa dočká aj celkové fungovanie herného svetu. Upravovať sa bude priebežne a vývojári budú prihliadať na spätnú väzbu od hráčov, a tak všetkých žiadajú, nech posielajú každú svoju pripomienku. Príkladom takýchto zmien je úprava časovania sopečných výbuchov, potôp alebo fungovanie jedov.

Svet sa nezmení iba svojím fungovaním, ale aj výzorom. Do hry bude pridaných viac predmetov a oblastí, ktoré súvisia so stroskotaním lode. To by malo pomôcť viac navodiť atmosféru nebezpečného vražedného súostrovia.

Vlastníci Don't Starve sa taktiež môžu tešiť na schopnosť prechádzať z pôvodnej hry, respektíve Reign of Giants do rozšírenia Shipwrecked. Fungovať by to malo podobne ako prechod z klasickej hernej oblasti do jaskyne.

Na záver ešte vývojári z Klei Entertainment spomenuli klasické opravovanie bugov, ktorých je v Don't Starve momentálne celkom dosť.

Zdroj: pcgamer.com, kleientertainment.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk