Najnovší Humble Bundle prináša sériu Civilization či XCOM za pár drobných

Najnovší Humble Bundle prináša sériu Civilization či XCOM za pár drobných

 

Tento mesiac sa Humble Bundle rozhodol potešiť fanúšikov strategických a taktických hier. Ak vám teda niektorý z nasledujúcich titulov od štúdia Firaxis chýba vo vašej zbierke, práve teraz máte skvelú príležitosť si ho uchmatnúť za skvelú cenu.

Od jedného dolára, teda približne 0,9 eura, získate najlacnejší balíček, v ktorom sa nachádzajú hry ako XCOM: Enemy Unknown, Sid Meier’s Pirates, Ace Patrol Bundle a Sid Meier’s Civilization 3: Complete.

Ak sa však rozhodnete siahnuť hlbšie do peňaženky a zaplatíte viac, než je priemerných 9,68 dolára (v čase písania článku), teda nejakých 8,91 eur, získate k spomínaným hrám aj Sid Meier’s Civilization 4: The Complete Edition, Sid Meier’s Civilization V, Sid Meier’s Starships, XCOM: Enemy Unknown – Elite Soldier Pack DLC a XCOM: Enemy Unknown – Slingshot Pack DLC.

No a ak chcete mať tento bundle úplne kompletný, budete potrebovať 15 a viac dolárov, aby ste odomkli všetky ponúkané hry, teda všetky vyššie spomínané plus Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Exoplanets Map Pack a poukaz na 33% zľavu na DLC Rising Tide pre Beyond Earth.

Všetky tieto hry dostanete na váš Steam účet s niekoľkými ďalšími možnosťami pre Linux a Mac. Ako vždy, aj teraz môžete prerozdeliť vaše peniaze medzi organizátorov tejto akcie, vývojárov hier alebo charitu. Neváhajte preto a navštívte stránku Humble Bundle.

Zdroj: vg247.com, humblebundle.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk