Novými hrdinami v Heroes of the Storm budú Wizard a Necromancer

Novými hrdinami v Heroes of the Storm budú Wizard a Necromancer

 

Do Heroes of the Storm sa chystajú dvaja noví hrdinovia, ktorí budú inšpirovaní postavami z hier Diablo 2 a 3. Pôjde o čarodejnicu Li Ming a populárneho nekromanta Xula.

Čarodejnica bude zároveň poslednou postavou, ktorá sa z Diablo 3 objaví v tejto MOBA hre. Blizzard priznal, že tematické pridávanie hrdinov z Diablo série trvalo dlhšie, než plánovali a v budúcnosti sa budú takéto akcie snažiť skrátiť. Zároveň ale tvrdia, že sú radi, keď môžu hráčov prekvapiť, a tak sa možno ešte niekedy dočkáme nejakého Diablo 3 hrdinu. A aj keby nie, predchádzajúce diely majú ešte dostatočnú zásobu zaujímavých postáv, za ktoré by si hráči určite radi zahrali.

Li Ming bude mať tri základné buildy. Jeden bude zameraný na Magic Missile a hráčom ponúkne najviac flexibilný štýl hrania. Druhý bude viac zameraný na schopnosť Arcane Orb a jeho cieľom je postupne útočiť na nepriateľov a po kúskoch ich oslabovať. Tretí štýl bude doslova explozívny a zameraný na teleportáciu. Hráč sa premiestni do centra diania, kde odpáli silné kúzla a pokúsi sa spôsobiť nepriateľom čo najviac poškodenia.

Xul sa bude zameriavať na vyvolávanie príšer zo záhrobia, ktoré mu budú pomáhať v boji. Popri tom bude na nepriateľov zosielať kliatby a k dispozícii bude mať aj schopnosť Bone Prison, ktoré uväzní nepriateľa v kostenom väzení. Jeho trait schopnosť mu umožní oživiť až 4 mŕtve nepriateľské jednotky a zmeniť ich na kostlivých bojovníkov, ktorí mu budú pomáhať.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk