Nemáte čo hrať? Steam ponúka na víkend zadarmo tieto tituly

Nemáte čo hrať? Steam ponúka na víkend zadarmo tieto tituly

 

Pokiaľ patríte k fanúšikom lodí, plavieb a mora, rozhodne si nenechajte ujsť tituly Sunless Sea a The Ship: Murder Party, ktoré sú tento víkend zdarma na Steame. Ak by ste si ich chceli zahrať aj neskôr, Steam vám ich ponúka so zľavou. 

Oddnes až do nedele si môžete spomínané tituly stiahnuť zdarma a hrať koľko len chcete. Ak by vás hry uchvátili natoľko, že by ste ich radi mali vo svojej hernej knižnici natrvalo, môžete si do do pondelka zakúpiť za nižšiu sumu peňazí. Titul The Ship: Murder Party so zľavou 66% za 3,39€ (z pôvodných 9,99€) a Sunless Sea so zľavou 40% za 11,39€ (z pôvodných 18,99€).

The Ship je zaujímavou multiplayerovou hrou, ktorá sa odohráva (prekvapenie) na lodi. Titul obsahuje aj single-player mód, ktorý však pripomína skôr tutoriál pre samotné online hranie. Vo februári by mala v našich vodách zakotviť remastrovaná verzia hry. Ak si zakúpite teraz staršiu verziu, na tú novšiu získate 25% zľavu.

V Sunless Sea prevezmete kontrolu nad loďou, ktorou preskúmavate celý svet a bojujete s inými loďami a príšerami. V hre taktiež môžete obchodovať a pašovať rôzny tovar. Proste všetko, čo k námorníctvu patrí. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk