Beta The Division nekončí, ešte stále je tu šanca zahrať si

Beta The Division nekončí, ešte stále je tu šanca zahrať si

 

Ak sledujete dianie okolo hry The Division a chcete si túto strieľačku vyskúšať aj vy sami, ešte stále je tu šanca dostať sa do beta testovania. Bolo totiž predĺžené o 24 hodín a Ubisoft posiela pozvánky novým hráčom.

V oficiálnom oznámení sa Ubisoft vyjadril, že sa akutálne beta testovanie predĺži o deň, aby si aj novopozvaní hráči mohli hru užiť. Robí tak aj vďaka popularite, ktorej sa hra za posledné dni dočkala. Navyše, ľudia stojaci za hrou pracujú na tom, aby do nej pozvali čo najviac ľudí - všetkých tých, ktorí majú garantovaný prístup napríklad cez predobjednávky, ale aj tých, ktorí za zaregistrovali do waitlistu cez stránku titulu. Pozvánky budú vývojári posielať v takom poradí, v akom sa hráči do čakačky registrovali.

Podobného predĺženia bety sa nedávno pred vydaním dočkal aj najnovší diel hier Battlefront, a tak možno podobné „nečakané“ predĺženia sa stanú novým trendom. Aktuálny čas ukončenia The Division Beta je 12:00 2. februára, čiže v dobe písania článku na hranie ostáva niečo málo cez 24 hodín.

Zdroj: pcgamer.com, ubisoft.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk