Day of Infamy je expanzia z 2. svetovej vojny pre titul Insurgency

Day of Infamy je expanzia z 2. svetovej vojny pre titul Insurgency

 

Dosť bolo moderných strieľačiek! To si povedalo New World Interactive a prinieslo túto WW2 expanziu.

V dnešnej dobe je už zvykom, že štúdia ako Electronic Arts či Activision prinášajú svojím fanúšikom FPS hry z obdobia moderných až futuristických vojen. Na druhú svetovú vojnu sa časom už zabúda a v prípade veľkých štúdií asi aj zabudlo. Avšak fanúšikovia hier ako Call of Duty či Battlefield sa nespočetnekrát vyjadrili, že by si aj radi po čase zahrali nejakú hru z obdobia druhej svetovej vojny, napríklad v terajšej grafike niečo ako bolo svojho času Call of Duty 2.

Lenže prosby doteraz neboli vypočuté. Jediné svetlo v tmavom tuneli sa objavilo minulý rok, keď sa Activision vyjadril, že by si vedeli v najbližších rokoch predstaviť prerobenie starej časti Call of Duty do nových grafických možností. Okrem tejto informácie už žiadne iné neprišli.

 

Ale nakoniec dosť si povedalo americké štúdio New World Interactive, tiež známe titulom Insurgency. Potvrdili, že prinesú fanúšikom žiadanú druhú svetovú vojnu v spolupráci s tzv. komunitou moderov. Aj keď pôjde iba o expanziu do Insurgency s názvom Day of Infamy, tak už teraz vyzerá veľmi slušne. Prídavok do hry bude mať plnohodnotný výber misií. Celé to bude pretextúrované zo základnej hry a obohatené o niektoré prvky, ktoré sa už nevyskytujú v Insurgency. Ako autori uviedli, tak hra už začala s beta testovaním. A na Steam Workshope, kde je aktuálne dostupná, dostáva priemerne päť hviezdičiek z piatich. 

V priloženom videu si môžete pozrieť gameplay hry, kde ju aj autori postupne predstavujú a opisujú.

Tak uvidíme teda ako bude na tom Day of Infamy, keď skončí v bete a vyjde už ako plnohodnotná expanzia.   

Zdroj: youtube, pcgamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk