Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa testovania hry Mirror's Edge Catalyst

Nepremeškajte možnosť zúčastniť sa testovania hry Mirror's Edge Catalyst

 

Electronic Arts a vývojári zo spoločnosti DICE oznámili uzatvorené beta testovanie pre druhý diel titulu Mirror's Edge s označením Catalyst. Tohto testovania sa môžu zúčastniť majitelia konzol PlayStation 4, Xbox One a PC hráči prostredníctvom služby Origin.

Mirror's Edge Catalyst sa mal na trhu objaviť už o niekoľko dní, konkrétne 23. februára, no producentka Sara Jansson sa rozhodla vydanie hry odložiť, a to z dôvodu, že "keď vstúpite do masívneho Mesta zo skla a zažijete vzostup Faith, bude to zábavné, pozoruhodné a zapamätateľné, ako to len pôjde". Inými slovami chcú tvorcovia z hry dostať maximum a preto je celosvetové vydanie stanovené na nový dátum, 24. mája. 

Pre nedočkavcov tu však bude uzavreté beta testovanie, ktoré síce ešte dátum odštartovania nepozná, no v blízkej budúcnosti by mal byť zverejnený. Ak sa chcete tohto testovania zúčastniť, prihláste sa na oficiálnej stránke hry. EA prezradilo, že ohľadom príbehu Catalystu a sveta okolo hlavnej postavy Faith zverejní podrobnejšie informácie. Zatiaľ vám však bude musieť stačiť tento trailer. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk