Nový update pre GTA V vnesie do Los Santos trochu lásky

Nový update pre GTA V vnesie do Los Santos trochu lásky

 

Aj keď je tento update na svete už zopár hodín, kedy vás o ňom máme informovať, ak nie na Valentína. Ak však čakáte, že namiesto zbraní budete mať v ruke kyticu či bonboniéru, ste na obrovskom omyle.

Nový update pre GTA V nesie názov Be My Valentine a je dostupný aj pre GTA V Online verziu. Prináša napríklad nové vozidlo, zbrane či herný mód. Valentínsky update je už dostupný zopár hodín, no ponáhľať sa nemusíte, keďže bude dostupný takpovediac navždy, a to zadarmopre PC, Xbox One a PlayStation 4. Poďme sa ale pozrieť, čo tento update prináša.

Nové vozidlo

Novým prírastkom do vášho vozového parku môže byť napríklad aj Albany Roosevelt Valor, ktorý si dokonca môžete upraviť v Los Santos Customs.

Staronová zbraň

Samopal Gusenberg Sweeper, inšpirovaný legendárnou zbraňou Thompson, si môžete zakúpiť v obchodoch Ammo-Nation.

Nový mód

Nesie názov Til Death to Us Part a súperiť proti sebe budú až štyri tímy v štýle deathmatch. Každý tím má však iba jeden život, takže ak jeden zaľúbenec zomrie, ten druhý si vezme život tiež (veľmi romantické).

Nové predmety

Do hry boli pridané nové kusy oblečenia a mnoho ďalšieho, pričom niekoľko kúskov z valentínskeho dňa z roku 2014 zažije comeback.

Zdroj: IGN.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk