Prečítajte si, čo všetko Street Fighter 5 nebude mať hneď pri vydaní

Prečítajte si, čo všetko Street Fighter 5 nebude mať hneď pri vydaní

 

Stáva sa, že vydavatelia sú tak uponáhľaní, aby hru vydali čo najskôr, že hráčov potom niekoľko týždňov, ba až mesiacov trápia všelijaké bugy. Street Fighter 5 na tom bude podobne. Ibaže namiesto bugov hráčov potrápi absencia hlavného story módu a kopy iných prvkov, ktoré by hra mala mať.

Netreba ale zúfať, hra všetok chýbajúci obsah dostane v priebehu pár mesiacov, väčšinu hneď počas prvého mesiaca, a hlavne všetko to bude zadarmo a nie ako dodatočné DLC. Zdá sa, že spoločnosti Capcom a Sony chcú titul vydať tak skoro hlavne kvôli veľkému Evo turnaju, ktorý sa bude konať v lete a súťaživí hráči sa na neho budú takto mať čas pripraviť. Väčšina chýbajúcich prvkov dorazí do hry v marci, pri tých, kde to je iné, napíšeme konkrétny dátum vydania.

Herný obchod je prvým chýbajúcim prvkom. To obmedzuje hráčov v tom ohľade, že keď hráč prejde mód character story s danou postavou, otvorí si pre ňu špeciálny kostým, ktorý si môže kúpiť v hernom obchode.

Challenge mód, ktorý obsahuje 4 rôzne variácie - Battle Tips, Trials, Targets a Extra Battle (tieto 2 budú dostupné skoro po vydaní hry). Targets dajú hráčom možnosť denne získať hernú menu na nákup vecí v obchode.

Pre mnohých môže byť smutným fakt, že hra nebude mať hneď pri vydaní poriadny online mód. Na začiatku bude podporovať iba boje 2 hráčov - boje 8 hráčov a spectator mód dorazia v marci spolu s vyššie spomenutým obsahom.

Veľký príbehový mód bude tiež chýbať, a to až do júna.

Pri vydaní bude mať hra šestnásť hrateľných postáv, no každý mesiac až do septembra bude vydaná jedna ďalšia ako DLC. V marci to bude postava Alex a Capcom očakáva, že hráči počas hrania dokážu nazbierať dosť hernej meny, aby si Alex kúpili prakticky zadarmo. Harmonogram vydávania postáv môžete vidieť na obrázku nižšie.

Street Fighter V vychádza na PS4 a PC 16. februára.

Zdroj: eurogamer.net, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk