• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Chcete prístup do bety Kingdom Come: Deliverance? Je tu zaujímavá súťaž pre tvorivých fanúšikov
Chcete prístup do bety Kingdom Come: Deliverance? Je tu zaujímavá súťaž pre tvorivých fanúšikov

Chcete prístup do bety Kingdom Come: Deliverance? Je tu zaujímavá súťaž pre tvorivých fanúšikov

 

Ak vás zaujíma hra Kingdom Come: Deliverance od našich českých susedov, je tu jedinečná príležitosť ako získať prístup a k tomu ešte aj zopár iných zaujímavých cien. Stačí napísať krátku poviedku inšpirovanú hrou.

Konkrétne majú súťažiaci za úlohu doplniť nasledujúci text približne 1000 až 1500 slovami:

Letní slunce rozehnalo mraky a již opět příjemně hřeje, blátivé cesty stále připomínají divou bouři poslední noci. Jindřich konečně vstupuje za mohutné a pocit bezpečí budící hradby města Ratají. Ačkoliv by se měl Jindřich dostavit na hrad Pirkštejn, jeho první kroky vedou do krčmy pod radnicí.

Však cesta z Talmberka dá hrdlu snadno vyschnout a vidina chlazeného piva je příliš lákavá. Přisedává spokojeně ke stolu, v ruce příjemně naplněný korbel, když tu náhle zahlédne známou tvář. Tvář, která by tu neměla být. Tvář, která...

Počet slov je ale iba orientačný, do súťaže bol prijatý už aj text so 700 slovami a tak ak si nebudete istý, či váš text môže súťažiť, konzultujte prípadné nejasnosti a otázky na fóre súťaže určenom práve na to. Taktiež môžete zavítať aj na jeho anglickú verziu, kde autori zodpovedajú otázky zahraničným fanúšikom. Ak vás zmätie anglický a český jazyk, nebojte sa, súťaže sa môžu zúčastniť aj texty v slovenskom jazyku a dokonca aj texty v nemeckom jazyku.

Súťažné texty treba pridať ako príspevky do tejto diskusie najneskôr do 29. februára, čiže na písanie ostáva necelý týždeň. Následne budú môcť návštevníci fóra rozhodnúť o najlepšom texte a súťažiť sa bude prístup do bety, šiltovku alebo tričko a najlepšie poviedky navyše autori hry zadieľajú na svojich sociálnych sieťach.

 

Zdroj: kingdomcomerpg.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk