Budú v The Divison mikrotransakcie?

Budú v The Divison mikrotransakcie?

 

V prípade, ak sa tešíte na príchod novej hry The Division a máte obavy z hráčov, ktorí budú zvýhodnení mikrotransakciami, mali by ste zbystriť. Jeden z komunitných manažérov Ubisoftu, Natchai Stappers, na svojom Twitteri pred pár dňami odpovedal na otázku, ako to bude s mikrotransakciami v hre.

Na otázku fanúšika Jani Kivelä, či bude hra obsahovať mikrotransakcie a tým pádom hlavne to, či pôjde o "pay2win" model, odpovedal, že v hre nebudú žiadne mikrotransakcie a rozhodne nebude "pay2win". O tom, či tomu tak naozaj bude, polemizuje server PC Gamer, ktorý tvrdí, že predsa hra bude obsahovať akési DLC, ktoré budú pridávať do hry určité predmety a tieto DLC budú za peniaze. Takže je viac či menej jasné, že Ubisoft bude ponúkať samostatne predajný obsah do The Divison.

Z minulosti sme poučení a vieme, že Ubisoft dokáže vložiť mikrotransakcie tak prefíkane, že si to na prvý pohľad ani nevšimneme. Ale to ako tomu naozaj bude sa dozvieme až 8. marca, kedy má The Division vyjsť a dovtedy sa môžeme len a len dohadovať. V prípade, ak je pre vás the Division novinkou, na ktorú čakáte, isto vás bude zaujímať informácia o novej frakcií v hre. Viac o nej si môžete prečítať v článku Posledná frakcia The Division odhalená! Ktorá ňou bude?.

 

Zdroj: Twitter, PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk