Hororová FPS Inner Chains sa už snaží nájsť financie na kľúč od väzniacich reťazí

Hororová FPS Inner Chains sa už snaží nájsť financie na kľúč od väzniacich reťazí

Kickstarter by mal hru vyslobodiť z ťažkých okov predbežnej fázy jej vývoja.

Aj keď sa začiatok prezentačného videa nesie v ťaživom duchu hororu, v skutočnosti ide o strieľačku z pohľadu prvej osoby zasadenú do pochmúrneho sveta. Keď aj vám okamžite napadol Painkiller, tak sa nachádzate na rovnakej vlne ako my. Za hrou stojí štúdio Telepaths Tree, ktoré má na vyzbieranie požadovanej sumy prostredníctvom služby Kickstarter ešte 34 dní. V ďalšom odstavci sa dozviete, prečo si myslíme, že by sa im to mohlo podariť.

Produkcia vyzerá byť veľmi kvalitná (vizuálne i zvukovo), a aj preto zarazí fakt, že vývojári požadujú len "smiešnych" 10 000 dolárov. Samotná suma, samozrejme, nie je nízka, no na pomery tohto projektu zameraného na získavanie financií z okruhu samotnej verejnosti, prostredníctvom ktorej mnohé štúdiá žiadajú mnohokrát aj 500 000 dolárov, je nimi nastavená latka skutočne nízka. Už teraz majú vyzbieranú jednu pätinu a vyše mesiac do konca.

Inner Chains má ponúknuť mnohé spôsoby interakcie medzi zbraňami a prostredím, podporu VR, surrealistický vizuálny štýl, biomechanický svet a vzrušujúcu akciu okorenenú podmanivým príbehom. Aj keď vizuálny štýl vyzerá skutočne výborne, s označením akcie ako vzrušujúcej by sme boli trocha opatrnejší. Vskutku, hru sme nehrali, no z dostupných videí je práve tá akcia ich najmenej zaujímavejším prvkom, ktoré obsahujú. Ani si nepamätáme, kedy sme videli pomalšiu a nezáživnejšiu strieľačku.

Táto biopunková akcia bežiaca na Unreal Engine 4 by mala vyjsť na PC.

Zdroj: Kickstarter, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk