Dramatický príbeh Michonne z The Walking Dead pokračuje už tento mesiac

Dramatický príbeh Michonne z The Walking Dead pokračuje už tento mesiac

 

Je to iba pár týždňov, čo nám Telltale Games priniesli prvú epizódu hernej série The Walking Dead: Michonne. Zdá sa, že vývojári sa tentokrát nechcu flákať a druhej epizódy sa dočkáme už 29. marca.

Epizóda bude niesť názov Give No Shelter a bude pokračovať v úteku Michonne a jej spoločníkov z námornej kolónie, ktorú má pod palcom darebák Monroe. Hra nesie označenie M, čiže kvôli obsiahnutému násiliu, krvi a iných tém je rozhodne určená pre starších divákov. Ak sa vám páčilo riešiť ťažké morálne dilemy v pôvodných The Walking Dead hrách, Michonne vás nesklame. Naša obľúbená zabijáčka zombíkov čelí minulosti, ktorá ju dobieha a rozličným pocitom zlyhania a bezmocnosti. Hráči postupne odhalia, čo prinútilo Michonne opustiť Rickovu skupinu a čo ju láka vrátiť sa späť.

Táto herná séria bude v apríli ukončená tretím dielom, ktorý ponesie názov What We Deserve. Ak pozeráte televízny seriál Živí mŕtví, dianie v hre vás môže trochu zmiasť. To je preto, že tieto udalosti nie sú založené na televíznej predlohe, ale odrkadľujú výlučne príbeh neskorších čísel komiksovej predlohy.

Zdroj: telltalegames, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk