Dominujte svojim priateľom v týchto multiplayerových módoch hry Doom

Dominujte svojim priateľom v týchto multiplayerových módoch hry Doom

Čo by to bolo za akčnú FPS hru, keby ste si nemohli zmerať sily s inými hráčmi. Nový Doom nebude žiadnou výnimkou a okrem deviatich multiplayerových máp, ponúkne celkovo šesť herných módov pre viac hráčov. Poďme sa na ne pozrieť.

Soul Harvest

Klasická odnož známeho herného módu Team Deathmatch, v ktorom však namiesto bodov, ktoré získavate za zabitie, zbierate duše padlých protivníkov. 

Freeze Tag

Zaujímavý herný mód, ktorý namiesto brutálneho zabíjania nepriateľov ponúka ich zmrazovania a "roztápanie" spojencov. Podstatou je zmraziť celý nepriateľský tím.

Warpath

Ďalší z módov opäť nie je žiadnou novinkou, nakoľko ho môžete poznať z iných akčných hier pod označením Kráľ kopca (King of the Hill). Jediným rozdielom je to, že územie ktoré musíte obsadiť, sa neustále pohybuje.

Clan Arena

Opäť niečo ako Deathmatch akurát s rozdielom, že v tomto móde bojujete, až kým nezomriete a posledným živý tím vyhráva. Žiadna pomoc od spojencov, či respawny.

Domination

Herný mód, v ktorom je vašou úlohou obsadiť tri strategické miesta na mape. Body získavate za to, ako dlho ste jednotlivé miesta boli schopní udržať pod vašou kontrolou. Novinkou je však takzvaná Démonová Runa (Demona Rune), ktorá sa náhodne objaví na mieste, ktoré je známe celému tímu. Tá premení vojaka na démona, ktorý je silnejší, než klasickí vojaci. Tímy majú teda na výber, či sa zamerajú na obsadzovanie miest, alebo sa pokúsia získať túto runu.

Team Deathmatch

Tento mód netreba nijak zvlášť predstavovať. Klasický mód, ktorý ste už hrali nespočetne veľa krát a ide v ňom o tradičný súboj medzi dvoma tímami.

Uzatvorené beta testovanie týchto módov začne 31. marca a potrvá až do 3. apríla, no je prístupné len pre tých, ktorí si predobjednali titul Wolfenstein: The New Order. Všetci ostatní si budú musieť počkať do 13. mája na vydanie hry. 

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk