Dramatická adventúra The Walking Dead pokračuje treťou sériou ešte tento rok

Dramatická adventúra The Walking Dead pokračuje treťou sériou ešte tento rok

 

Štúdio Telltale Games je v súčastnosti známe mnohými adventúrami. Dá sa ale povedať, že celú túto vlnu moderných adventúr odštartovala ich úspešná séria hier The Walking Dead. Ak patríte k jej fanúšikom, môžete sa tešiť, bolo totiž potvrdené, že jej pokračovania sa dočkáme ešte tento rok.

Webový portál Mashable nedávno uskutočnil rozhovor s CEO Telltale Games. Kevin Bruner potvrdil, že tretia séria The Walking Dead hry bude vydaná ešte tento rok. Bude pokračovať po udalostiach predchádzajúcej hry a zaujímavé je to, že vývojári chcú v pokračovaní zohľadniť všetky možné dejové línie, ktoré mohli hráči zažiť. Nemalo by sa teda na začiatku hry stať nič, čo všetky možné závery 2. série urobí bezpredmetnými. Tento prístup podľa Kevina všetkých hráčov prekvapí a verí, že sa stretne s pozitívnym ohlasom. Nie je zatiaľ presne jasné, ako to vývojári dosiahnu, ale použijú vraj nové triky, aké sme doposiaľ v ich hrách nevideli.

Tretia séria by mala byť zároveň aj prístupná pre nových hráčov bez ohľadu na to, či poznajú predchádzajúce hry. Štúdio si tak chce získať nových fanúšikov sveta The Walking Dead, ktorých počet sa vďaka televíznemu spracovaniu neustále rozrastá.

 

Zdroj: mashable.com, eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk